O nás

O nás

Ing. Helena Limbergová

Obchod a jednání

Prodejem luxusních krbů se zabývám od roku 2005, kdy mě k tomu donutila stavba vlastního domu. Bohužel jsem na trhu nenašla nic unikátního, tak jsem si založila svou vlastní společnost.

Během dlouhých let praxe jsem obměnila několikrát výrobce a ve finále skončila s těmi nejlepšími na evropském trhu. 

Má společnost se zabývá dovozem, instalací a servisem, kdy spolupracuji pouze s lidmi, kteří mají léta zkušeností v Čechách i zahraničí. Nechávám je každým rokem proškolovat u výrobců, a tak se i já mohu zodpovědně podepsat pod každý dokončený projekt.

Svých klientů si vážím a vždy jim věnuji dostatek času. Nikdy ode mě, nebo mých pracovníků, investor neuslyší, že požadavek nelze splnit. Osobně navíc miluji výzvy, takže každý atypický projekt s nadšením vítám.

Těším se na Vás a na spolupráci s Vámi,

Helena

O nás - Gazcom

Společnost Gazcom s.r.o. byla založena v roce 2005 s vizí přinášet na trh nové, moderní a luxusní produkty. Postupem času začala společnost spolupracovat s těmi největšími kapacitami přes stavební průmysl ve střední Evropě a stala se předním výrobcem krbů na míru.

Naší předností je schopnost maximálně se přizpůsobit přání a fantazii svých zákazníků. Právě z toho důvodu nabízíme jako jediní výrobu krbů na míru. Díky této službě můžeme efektivně řešit atypické prostory a zasadit krb do prostředí, v kterém vynikne, ale zároveň nenaruší atmosféru prostoru.

Kromě samotné výroby nabízíme v oblasti krbů i poradenství, vizualizace, zaměření, jednání s architektem, objednání, instalace, záruční i pozáruční servis a mnoho dalšího.

Jsme jediná firma na daném trhu, která je plně certifikovaná, tudíž bezpečná a se zárukou.