Krby sériové výroby

Krby sériové výroby

Krby sériové výroby

V široké škále našich luxusních produktů lze nalézt i krby, které jsou předem přesně dané, tzv. sériově vyráběné. V tomto případě nelze měnit tvar, velikost, váhu nebo design.
Je však možné si vybrat materiál obestavby a krbovou římsu spolu s příslušenstvím. Naši vyškolení pracovníci vše zaměří a navrhnou nejvhodnější alternativy, poskytnou poradenství, instalaci a pravidelný roční servisy.

Pojďte si spolu se společností GAZCOM vytvořit útulný domov...

Krby BELLFIRES na plyn

Společnost BELLFIRES působí na holandském trhu od roku 1928. Tato rodinná firma kombinuje tradiční hodnoty s moderními technologiemi, kdy je použita nejvyšší kvalita pro daný sortiment. Tyto plynové krby jsou doplněny o mnoho nadstandardních položek, aby i krb sériové výroby byl pro naše klienty zajímavý.

PROHLÉDNĚTE SI CELOU NABÍDKU KRBŮ BELLFIRES

Krby Barbas na PLYN

Značka BARBAS se nově zaměřuje na krby na plyn. Byla vytvořena jedinečná kolekce unikátních 3-stranných plynových krbů PANORAMA s unikátním hořákem PREMIUM FIRE 2. Krby mohou být opatřeny rámy 4,6 a 10cm nebo lze objednat bezrámovou verzi. Keramické polena uvnitř krbu jsou v nabídce klasická nebo zcela v černé barvě, aby se podtrhl kontrast mezi ohněm a poleny.
PROHLÉDNĚTE SI CELOU NABÍDKU KRBŮ Barbas

Krby Barbas na dřevo

Značka Barbas vyrábí krby na dřevo již od roku 1976. Díky zkušenostem výrobce, požadavkům klinetů a pestré škále zemí, do kterých své výrobky posílají, Vám dokáže nabídnout krby přesně dle stylu Vašeho prostoru. 

PROHLÉDNĚTE SI CELOU NABÍDKU KRBŮ Barbas

Krby DESIGN & HEATING elektřina

Modely elektrických krbů D&H jsou designové, elegantní a nabízejí bezprecedentní komfort. Ten je zajištěn snadnou integrací do jakéhokoliv prostředí, bezpečným užíváním a snadnou manipulací na dálkové ovládání.

Moderní zpracování nabízí realistický 3D efekt ohně, který je od toho skutečného téměř k nerozeznání. Dechberoucí podívanou vytvářejí speciální halogenové lampy nebo ultrasonické stabilizátory, které najdete v modelech „Aqua-Fluid“ nebo „Natural Fire“. Elektrický krb H&D je poháněn destilovanou nebo normální vodou s nízkým obsahem vápníku, přičemž uvolněná mikro vodní pára přispívá ke zlepšení životního prostředí. Díky šetrnému provozu je každý model navíc ekologický a v žádném případě nehrozí nebezpečí požáru.

PROHLÉDNĚTE SI CELOU NABÍDKU KRBŮ DESIGN & HEATING

Krby, realizace a servis

Josef Brož