Výroba krbů na míru

Výroba krbů na míru

Výroba krbů plynových na míru
Výroba elektrických krbů na míru

Výroba A'La Carte

Společnost Gazcom symbolizuje místo, kde se snoubí tradice s moderními technologiemi. Jako jediní dovážíme a instalujeme krby A’LA CARTE, díky čemuž můžeme každému klientovi dodat produkt podle jeho individuálních potřeb. 

Naší prioritou je prodávat krby nejvyšší kvality, které jsou zároveň 100 % bezpečné. Z toho důvodu je každý náš krb plně certifikovaný a lidé vyškoleni v zahraničí. Veškeré dílčí výrobky jsou zcela unikátní s důrazem na ruční práci, které se v řemeslu nic nevyrovná.

Dřevo a plyn

Krby Vero Design

S belgickou společností Vero Design neexistují limity a vaše fantazie nemusí mít hranic. Od naprosto neobvyklých a luxusních tvarů, až po krby otevřené, uzavřené, jedinečné, nenapodobitelné, na plyn a na dřevo.  

PROHLÉDNĚTE si celou nabídku KRBŮ VERO DESIGN

Dřevo a plyn

Krby METALFIRE

Belgický výrobce METALFIRE již několik let navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní otevřené i uzavřené krby a nabízí unikátní řadu více než 100 spotřebičů. Charakteristickým rysem kolekce METALFIRE je inspirativní design, který již několik let ovlivňuje celý trh krbů. Na rozdíl od jiných značek, je krb METALFIRE navržen s ohledem na estetiku, hledání krásy a preferenci jednoty a klidu v architektuře celého domova a interiéru. Design a technologie jsou vždy ústředním prvkem koncepce krbů. Všechny krby jsou kombinací elegantního designu a technických vlastností, které odpovídají dnešním i budoucím standardům. METALFIRE klade důraz na čisté detaily, jednoduchost materiálů a elegantní styl. Krby METALFIRE jsou především designovými produkty, a to jak v rozsáhlé standardní řadě, tak samozřejmě v nesčetných příležitostech pro možnosti zakázkové výroby. Výsledkem je produkt, který se perfektně hodí do každého interiéru. Díky všestranným zakázkovým možnostem získává krb osobní podpis architekta nebo interiérového designéra a jemně doplňuje design interiéru jako celku.
PROHLÉDNĚTE si celou nabídku KRBŮ METALFIRE

Plyn

Krby Cosyflame

Naprosto unikátní a výjimečné uzavřené plynové krby belgické výroby. Vhodné i do klasických interiérů. Svojí hloubkou, velikostí a celkovou velkorysostí  dokáží klienta přenést do minulého století. Přesto jsou vybaveny tou nejmodernější technologií, která odpovídá dnešním nadstandardním požadavkům. 

PROHLÉDNĚTE si celou nabídku KRBŮ Cosyflame

Elektřina

Krby The Flame

Rakouská společnost The Flame od roku 1963 poskytuje efekt elektrického krbu. Nekonečná délka hořáku, jakékoliv tvary a zahnutí, dojem ohně a kouře. Ideální do projektů bez možnosti komínů. The Flame pracuje s technologiemi, jako jsou automatická, plnící a filtrační technologie, napojení na Smart Home System a další…

PROHLÉDNĚTE si celou nabídku KRBŮ The Flame

Bioethanol

Krby Planika

Planika působí na trhu od roku 2010. Společnost za tu dobu získala postavení světového lídra v oblasti výroby a distribuce bioetanolových krbů. Jejich cílem je zajistit, aby skutečný, přirozený oheň byl zasazen do moderního designu. To je důvod, proč spolupracují s architekty a interiérovými designéry, jako například Christophe Pillet, Arik Levy a Serge Atallah.

PROHLÉDNĚTE si celou nabídku KRBŮ Planika

Dřevo

Krby PIAZZETTA

Pozoruhodné atraktivní a vysoce efektivní krby na pevná paliva. 
Panoramatické, samostatně stojící krby, jsou ideální kombinací technologie a inovativních materiálů, které poskytují moderní nádech oblíbených stylů krbů z minulé éry. Skleněné panely jsou elektricky ovladatelné a zasouvají se do základny krbu.

PROHLÉDNĚTE si celou nabídku KRBŮ PIAZZETTA